Порошенко анонсував інтенсивні переговори щодо траншу МВФ

20 березня під час засідання Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко повідомив, що уже сьогодні Київ проведе переговори щодо траншу Міжнародного валютного фонду. Про це пише УНН.

Відомо, що у переговорах візьмуть участь міністр фінансів Олександр Данилюк, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, очільниця Національного банку Валерія Гонтарева та Президент Петро Порошенко.

«У суботу питання України зникло з сьогоднішнього порядку денного Ради директорів МВФ. І сьогодні у нас відбудуться інтенсивні переговори міністра фінансів, голови НБУ, Прем’єр-міністра, і я в цьому буду брати участь для того, щоб ми виправили ті результати, які були викликані безвідповідальною поведінкою українських політиканів… Ми спільно маємо об’єднатися, щоб найближчим часом отримати транш», – підкреслив глава держави.

Слід зазначити, що Міжнародний валютний фонд вніс у порядок денний ради директорів на 20 березня питання України. Про це йдеться у календарі засідань ради.

Так, на 20 березня вказано на порядку денному питання: «Україна – консультації 2016 року за статтею IV і третій перегляд у рамках програми механізму розширеного кредитування».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ