Ан-70 виготовлятимуть без російських деталей

Україна домовилася про спільне виробництво літаків Ан-132D спільно з Об’єднаними Арабськими Еміратами. Про це повідомляє  прес-служба «Укроборонпрому».

Відповідної домовленості вдалось досягнути під час міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка днями відбувалась в ОАЕ.

Українській стороні вдалось досягнути цілої низки стратегічних домовленостей з міжнародними партнерами, які забезпечать розвиток авіабудування України.

Зокрема, ДП «Антонов» ухвалило угоду з партнерами з ОАЕ щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.

Ан-132 на Dubai Airshow 2017

"Укроборонпром" представив останні досягнення авіабудівного кластеру на міжнародній виставці Dubai Airshow 2017, яка проходила у Об’єднаних Арабських Еміратах з 12 по 16 листопада.На цій виставці був досягнутий цілий ряд стратегічних домовленостей з міжнародними партнерами, які забезпечать розвиток авіабудування України. А військово-транспортні літаки Ан-132D та Ан-70 від ДП "Антонов", що входить до складу "Укроборонпрому", привернули максимальну увагу партнерів, потенційних замовників та експертів своїми можливостями.Під час виставки Ан-132D, який є першим літаком "Антонова" без російських комплектуючих та є зразком міжнародної кооперації України зі світовими гігантами авіабудування, здійснив серію демонстраційних польотів.Українські пілоти бездоганно продемонстрували можливості Ан-132D, який виконував фігури вищого пілотажу: крени, гірки та круті розвороти. А на останок – видовищну посадку "по афганські", коли літак сідає по крутій глісаді, що вимагає найвищої майстерності пілотів та високих характеристик літака.Під час Dubai Airshow 2017 ДП "Антонов" уклало домовленості з партнерами з Королівства Саудівської Аравії щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.Завдяки досягнутим під час виставці домовленостям, наступним літаком, який буде створений у тісній міжнародній кооперації стане модернізований Ан-70. Цей унікальний за своїми характеристиками літак отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей.Під час Dubai Airshow 2017, оголошений ДК "Укроборонпром" у березні 2017 року пошук партнера для "Харківського державного авіаційного виробничого підприємства", завершився підписанням домовленості щодо інвестування $150 млн силами американської компанії Oriole Capital Group.Oriole Capital Group, як проектна компанія SPV, була створена саме для реалізації цього конкретного проекту і її задачею є акумуляція ресурсів від різного типу інвесторів, фондів та загальний менеджмент проекту.У відповідності до проекту, на харківському підприємстві буде відновлено серійний випуск літаків Ан-74 у різних модифікаціях, які будуть вироблятися з широким залученням сучасної передової авіоніки від провідних іноземних виробників. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства. У свою чергу, будь яке відчуження активів підприємства заборонена законом та неможлива.Цей проект є критично важливим для "Харківського державного авіаційного виробничого підприємства", який зараз знаходиться у процедурі банкрутства з боргами понад 3 млрд грн.Детальніше: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/dubai-airshow-2017-pidgotovka-serijnogo-vyrobnytstva-132-furor-70-ta-inshi-strategichni-domovlenosti-pidpryyemstv-ukroboronpromu.html

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Montag, 20. November 2017

Літак Ан-132D, який презентували менше року тому, є першим літаком «Антонова» без російських елементів.

Іще одним літаком, який створять у тісній міжнародній кооперації, стане модернізований Ан-70. Він отримає нову авіоніку і також позбудеться російських деталей.

Читайте: «Укроборонпром» презентував зброю, що влучає в ціль із 12 км (фото)