Україна розпочинає виробництво власних ударних безпілотників
З часом Україна зможе постачати безпілотники на експорт, вважає Олександр Турчинов

Українські підприємства, що входять до держкорпорації «Укроборонпром», мають намір розпочати виробництво вітчизняних ударних безпілотних літальних апаратів для Збройних Сил України. В перспективі їх вироблятимуть і на експорт.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, пише Інтерфакс-Україна.

«Попит у наших Збройних силах є саме на бойові БПЛА і не відкрию таємниці: ми проводили з «Укроборонпропом» нараду і починаємо таке виробництво на АНТК «Антонов», – сказав Турчинов.

За його словами, розвідувальні та ударні БПЛА зможуть значно поліпшити обороноздатність України, а також бути конкурентними на зовнішніх ринках.

«Бо сьогодні у нас є, на жаль, реальна проблема: ми обмежені в отриманні зразків бойових БПЛА. І тут продовжується, я вважаю, нерозумне обмеження нашої країни з військово-технічного співробітництва щодо летальної зброї», – додав секретар РНБО.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що РФ може використати проти України ракети, від яких наша країна відмовилася в рамках Будапештського меморандуму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ