За словами Порошенка, прикордонники фіксуватимуть біометричні дані, включаючи відбитки пальців та цифрову фотографію

Рада національної безпеки та оборони України під головуванням президента Петра Порошенка ініціює запровадження біометричного контролю для іноземців, що перетинають кордон України. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

«Йдеться про посилення контролю за в’їздом та виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України – ми запроваджуємо біометричний контроль для усіх громадян, які перетинають український кордон», – наголосив президент.

«Ми маємо зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом», – уточнив він.

Порошенко впевнений, що підготовлені проекти рішень знайдуть чітке розуміння і підтримку в суспільстві.

«Ми відведемо необхідну кількість часу для того, щоби країна підготувалася якісно, аби добропорядні громадяни не відчували будь-яких незручностей», – наголосив глава держави.

Президент зауважив, що необхідні кошти Державній прикордонній службі мають бути виділені для того, щоби вона мала можливість технічно забезпечити виконання цього рішення.

А міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має взяти виконання цього рішення під особистий контроль для того, щоби на всіх основних пунктах перетину кордону прикордонники були забезпечені необхідним обладнанням для фіксації біометричних даних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ