Діана Месс
У британському відборі Євробачення-2016 братиме участь українська співачка з Лондона Діана Месс із піснею про війну в Україні «World, Support Ukraine»

Українка із Запоріжжя, яка вже понад п’ять років проживає у Великій Британії, хоче представляти країну на «Євробаченні-2016» з піснею «World Support Ukraine» (Russians Go Home), пише Newsru.com.

20-річна Діана Вартанова (Diana Mess) вже написала листа королеві Єлизаветі II. У ньому дівчина просить підтримати її у своєму прагненні потрапити на співочий конкурс.

«За весь час правління Єлизавета II отримала більше трьох мільйонів листів, на які кожен відправник отримав відповідь. Я вирішила скористатися своїм правом написати Її Величності, щоби попросити про підтримку моєї позиції і антивоєнної пісні «World Support Ukraine» на британському відборі конкурсу «Євробачення – 2016». Бо якщо не я, то хто?» – йдеться у зверненні.

Діана зазначає, що її пісня не політична, а антивоєнна.

Пісенний конкурс «Євробачення» цього року відбудеться в Стокгольмі. Півфінали конкурсу призначені на 10 і 12 травня, фінал – на 14 травня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна вирішила брати участь у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2016».

Про своє бажання представляти Україну на Євробаченні-2016 нещодавно заявила дочка співачки Ніни Матвієнко, а також співачка Тоня Матвієнко. На такий крок її надихнула колега Руслана, яка у 2004-му привезла в Україну перемогу з євроконкурсу.

Півфінали національного відбору в Україні пройдуть 6 і 13 лютого, фінал – 21 лютого. Тоді ж за підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів і стане відоме ім’я представника від України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ