Українки допускають низки класичних помилок у схудненні

Дієтолог Домінік Шено назвала типові помилки українок, які вирішили скинути вагу. Про це ідеться у статті Іvona.

Кидатися в крайнощі. Під час дієти треба дотримуватися золотої середини, оскільки не можна перестати їсти жирні продукти, щоб замінити їх на знежирені, але з цукру у складі.

Нашій гормональній системі, підкреслила Шено, потрібні жири для чіткого функціонування, а мозку – енергія вуглеводів.

Доїдати все, що лежить на тарілці. Як тільки ви відчули ситість, перестаньте їсти. За словами дієтолога, лише у пострадянських країнах дівчата не можуть зупинитися, поки не з’їдають все на тарілці.

«Мені не зрозуміло, чому так. До речі, це правило працює і в ресторані. Не обов’язково доїдати все, що ти замовила», – наголосила фахівець.

Голодування. Голод не допоможе схуднути. Організму потрібні вітаміни, мінерали та білки. Він не почне використовувати жир із складок, а буде витягати потрібні елементи з м’язів і кісток.

Відмовлятися за вечерею від десерту

Молоді українки часто не їдять десерт, проте п’ють пиво або алкогольні коктейлі. У них міститься дуже багато цукру, тому краще вже з’їсти желе, запевнила експерт.

Думати лише про харчування. Аби схуднути, слід зайнятися диханням, спортом, позбутися від стресу, пити багато води і вже потім стежити за раціоном.

Ці фактори (стрес, недосипання, брак води) уповільнюють процес схуднення.

«Не можна просто перестати їсти і відразу схуднути. Дивіться на проблему комплексно!» – резюмувала дієтолог.

Читайте: Дієтологи назвали найбагатші на антиоксиданти продукти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ