У тестовому режимі соціальну мережу Ukrainians запустили на початку червня

Українська соціальна мережа Ukrainians, яку створили як альтернативу російському сервісу «Вконтакте», припиняє існування. Про це у Facebook повідомила співзасновниця соцмережі Олександра Струмчинська.

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – заявила вона.

«Ситуація така: мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати вам обіцяне», – додала Струмчинська.

Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.Ситуація така – мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне . Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам👉 Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Gepostet von Олександра Струмчинська am Montag, 4. September 2017

У тестовому режимі соціальну мережу Ukrainians запустили на початку червня. Розробники  обіцяли, що користувачі матимуть змогу слухати музику та заробляти гроші на унікальному контенті. На даний момент в соцмережі зареєстровані близько 396,548 тис. осіб.

Як відомо, 16 травня згідно з Указом Президента Петра Порошенка в Україні заборонили соцмережі «ВКонтакте» та «Однокласники» та інші російські ресурси терміном на 3 роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ