Лідер націоналістів прокоментував затримання та арешт Насірова

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував у Facebook затримання та арешт тимчасово відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, назвавши ці події «цирком».

На думку націоналіста, українці постійно стають свідками «боротьби на публіку» між державними структурами – правоохоронними і судовими. Хоча насправді вони мали б працювати в унісон – в інтересах України.

«Проблема влади в тому, що вона не є єдиною командою. Назовні ніби дружба, а насправді – в обіймах хочуть задушити один одного. Як всередині коаліції, так і в окремих партіях більшості сформовано різні клани, які відстоюють інтереси своїх хазяїв-олігархів. І в уряді, і в парламентських фракціях, і в правоохоронних органах чи в судах представлені нелюстровані кадри цих кланів. І замість виконання державних завдань, кожен із них вигризає найбільш ласі шматки для себе чи свого господаря», – зазначає Тягнибок.

«І якщо ж до цього міксу додати ще ґрантожерів, які за євро/долари готові хоч щодня міняти «інвесторів» та виконувати протилежні завдання, то отримаємо такий собі збочений політичний салат «Шуба», де оселедець вже засмердів», – обурився націоналіст.

Тягнибок вбачає розв’язання проблеми в ухваленні «свободівських» законопроектів, що їх пропонували ще у 2014-2015 роках:

1) законопроект №4570 від 26.03.2014 «Про проведення люстрації в Україні», що позбавив би права обіймати посади суддів, які заплямували себе участю у корупційних схемах та сприяли режиму Януковича.

2) законопроект №1114 від 28.11.2014 про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» (щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України), у якому визначено, що з моменту отримання громадянства іншої держави людина автоматично втрачає українське громадянство.

3) законопроект №2266 від 02.03.2015 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо вдосконалення порядку застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою), який заборонив би відпускати чиновників високого рівня під заставу, домашній арешт тощо – застосовуючи щодо них виключно тримання під вартою.

Також Тягнибок нагадав, що «Свобода» не підтримала судову реформу червня 2016 року.

«(…) ця так звана «реформа» призведе виключно до зміцнення впливу Aдміністрації Президента на суди. Ми тоді отримали чималу порцію істеричної критики від тих горе-рехформаторів, які нині театрально вимагають від своїх пригодованих суддів ув’язнення свого ж однопартійця Насірова. Тож паяцтво і позорище, товариство, продовжується… мабуть, до судів Лінча», – резюмував лідер націоналістів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ