До трійки найбажаніших спеціальностей потрапили «Філологія», «Право» та «Менеджмент»

Міністерство освіти і науки визначило найпопулярніші спеціальності, які обирали абітурієнти під час цьогорічної вступної кампанії. До Топ-3 потрапили «Філологія», «Право» та «Менеджмент». На ці факультети подали відповідно 85 526, 74 055 та 59 393 заяв. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Також серед лідерів «Медицина», «Комп’ютерні науки», «Туризм», «Середня освіта», «Психологія» і «Економіка». Замикає Топ-10 спеціальність «Інженерія програмного забезпечення».

«Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як «Право», «Менеджмент», «Туризм» та «Економіка» залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони на них немає попиту на ринку праці», – розповів директор департаменту вищої освіти Міносвіти Олег Шаров.

Найменш популярними спеціальностями цього року виявилися «Богослов’я» (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та «Гідроенергетика» (193).

«На жаль, серед найменш популярних спеціальностей залишаються й ті, які зараз потрібні на ринку праці, наприклад, спеціальність «Атомна енергетика», – пояснив Шаров.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ