Польща обладнає свої військові літаки нового покоління українськими двигунами
Польща обладнає свої військові літаки нового покоління українськими двигунами

Легкий багатозадачний військовий літак Grot-2 виробництва Польщі буде оснащений двигуном виробництва української компанії «Мотор-Січ». Його розробкою займається Варшавський технічний інститут Військово-повітряних сил. Про це повідомляє Радіо Польща.

Директор інституту Ришард Щепанік під час презентація проекту літака у Варшаві зазначив, що команда проектантів ознайомилася з багатьма приводними агрегатами. За його словами, вона провела різноманітні тести, зокрема, тестування в аеродинамічному тунелі і комп’ютерну симуляцію. У підсумку вибір припав на двигун виробництва запорізький компанії «Мотор-Січ».

Для літака Grot-2 постачатимуть двигуни AI-222-28F, розроблені в Запоріжжі конструкторським бюро «Івченко Прогрес». Про це повідомив голова української компанії В’ячеслав Богуслаєв.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українські підприємства, що входять до держкорпорації «Укроборонпром», мають намір розпочати виробництво вітчизняних ударних безпілотних літальних апаратів для Збройних Сил України. В перспективі їх вироблятимуть і на експорт.

Нагадаємо, 3 грудня 2015 року ракета-носій Vega з українським двигуном стартувала з космодрому Куру у Французькій Ґвіані. Вона повинна вивести на розрахункову орбіту демонстраційний апарат LISA Pathfinder, призначений для перевірки загальної теорії відносності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ