Українські «кіборги» обурені рекламою Apple

Українські «кіборги» обурені рекламним роликом Apple про нові годинники. Військові записали відеолиста, у якому просять компанію прокоментувати інцидент, повідомляє Watcher.

12 вересня у США під час презентації нового годинника Apple Watch Series 3 компанія показала рекламні ролики з історіями людей зі всього світу. В одному з них показали історію «кіборга з Росії».

«Дорогий Apple, я – український «кіборг». Я знаю, ви це побачите. Але я певен, що ви не знаєте, чому ваша реклама обурює мене та мою країну. Регулярні війська РФ і підтримані Росією бойовики самі називали мене «кіборгом», бо я виживав настільки довго, що вони не могли у це повірити», – йдеться у зверненні від імені українських бійців.

Українські герої наголошують, що компанія зі світовим ім’ям, застосовуючи словосполучення «російський кіборг», свідомо чи несвідомо підтримує пропаганду Росії у війни проти України.

«Ми закликаємо до термінового виправлення рекламного відео та письмового вибачення перед «кіборгами» – живими та полеглими, які воювали за нашу з вами демократію проти військ РФ», – наголошують українські військові.

Читайте: Заслуги перед державою героя-«кіборга» влада оцінила у 6 років в’язниці

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.