Вітчизняні політики більше симпатизують Мальдівам й Альпам, ніж Карпатам

Після зимових канікул депутати та високопосадовці стали до роботи. Однак, і відпочити вони встигли на славу. Політики побували в Італії, Швейцарії, Великій Британії. Видання Страна дізналось, як провели відпустки українські можновладці.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко минулого року взимку на 10 днів літав до Таїланду і після повернення заявив, що відпочинок обходиться там в 30 доларів за добу. Відпочивав він разом з кумом і соратником Юрієм Сухіним.

Повернувшись додому, Олег Ляшко одразу ж виставив фото зі свого маєтку в Конча-Заспі. Разом з дружиною Росітою він святкував Старий Новий рік.

Варто зазначити, що лише за перші вісім місяців 2017-го головний «радикал» країни відпочивав 42 дні. Список країн, де побував народний депутат, дуже великий: Таїланд, Швейцарія, Австрія, Ізраїль, Франція, Хорватія, Іспанія, Німеччина.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко та його дружина Анастасія Топольська новорічну ніч провели в Римі, а потім полетіли до Лондона. Дружина нардепа, яка є ді-джеєм, під бій курантів працювала, а Лещенко, імовірно, танцював.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів відпустку в Італії. У своєму Інстаґрамі головний правоохоронець України опублікував безліч світлин з різних регіонів.

Валерій Гелетей, голова Управління державної охорони України, теж вибрав для відпустки Італію. 2 січня Гелетей разом з молодшим сином Віктором і дружиною вирушив на тиждень у Рим. Лише за проживання чиновник заплатив 4000-5000 євро.

А от президент Одеського Міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко взимку встигла побувати в двох країнах. Різдво вона відзначала в Індії, а потім з дітьми відправилася в Альпи.

Судячи з фото в її Instagram, разом з трьома дітьми дружина українського політика і олігарха Сергія Тігіпка політала над Монбланом. А потім, очевидно, сімейство спустилося кататися на лижах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Петро Порошенко святкував Новий рік у Києві, Івано-Франківській області, а також відвідав Мальдівські острови. Прес-служба глави держави звітує, що на Мальдівах Порошенко відпочив за власний рахунок, а не за державний кошт.