1
Українські артисти просять Порошенка повністю заборонити російський медійний продукт

Українські артисти й співаки звернулися до президента України Петра Порошенка з вимогою закрити український ефір для російських відео- та аудіотоварів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Звернення до президента підписали, зокрема, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, лідер «Кому Вниз» Андрій Середа, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, учасниця «Українські Барви» Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник.

«На сьогодні вся російська медіапродукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї «русского міра». Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-який інтелектуальний продукт з Росії», – заявив учасник групи «Kozak System» Іван Леньо на прес-конференції 28 січня.

Він також зауважив, що продаж російської медіапродукції не лише несе прибутки для російського виробника, але й пригнічує українське медіавиробництво.

«Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- і аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі», – наголосив він.

Музикант повідомив, що група українських медіаперсон має намір також зареєструвати відповідну петицію на сайті Президента.

У свою чергу, музикант і художник Антін Мухарський закликав власників медіагруп і керівників телеканалів до масштабного діалогу.

Нагадаємо, міністр культури В’ячеслав Кириленко запропонував позбавляти ліцензій українські радіостанції через відсутність українського контенту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ