Пенсіонери в Україні більше не зможуть отримувати пенсії в російських банках

Пенсійний фонд України не проводитиме виплати на рахунки пенсіонерів у російських банках. Про це повідомив офіційний сайт ПФУ.

Зазначене рішення стосується фінансових установ «Сбєрбанк», «ВіЕс Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ БАНК» і «БМ БАНК», яким, зокрема, передбачена заборона розміщувати державні кошти на рахунках цих установ.

Із 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд призупиняє фінансування визначених банків.

Зроблено це було відповідно до Указу Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Пенсії людям, які отримували її через установи цих банків, виплачуватимуть через відділення поштового зв’язку за місцем проживання пенсіонера (доставна дільниця 50). Дата виплати залишається такою самою, яка була у банку.

Надалі за бажанням пенсіонера виплату пенсії можуть проводити через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату пенсій, або доставляти додому співробітники відділень поштового зв’язку. Для цього необхідно подати відповідну заяву до районного управління ПФ за місцем перебування на обліку або до управління з координації та контролю за виплатою пенсій.

Читайте: «Сбєрбанк» готовий забратися з українського ринку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ