Українські провайдери забезпечували Інтернетом терористів

Служба безпеки України викрила низку українських телекомунікаційних провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих ДНР і ЛНР, тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Оперативники СБУ встановили, що керівники та менеджмент провайдерів забезпечували транзит трафіку на непідконтрольні Україні території Донбасу.

«Зважаючи на той факт, що російські спецслужби активно використовують Інтернет для проведення спеціальних інформаційних операцій проти нашої держави, в тому числі з використанням своїх «маріонеток» в ОРДЛО, такі дії посадових осіб українських компаній завдають великої шкоди національній безпеці України», – підкреслили у спецслужбі.

Співробітники відомства задокументували протиправну діяльність провайдерів і відкрили за цим фактом кримінальне провадження.

Правоохоронці також зазначили, що технологічно транзит трафіку відбувався через підключення каналів зв’язку з Росією до мереж українських телекомунікаційних вузлів з подальшим скеруванням його до донецького провайдера. Останній обслуговував відверто антиукраїнські інформаційні веб-ресурси ‒ «Глав» і «Ради міністрів» ОРДЛО.

Крім того, представники СБУ здійснили обшуки у приміщеннях провайдерів у Києві та області, Дніпрі, Одесі і Харкові. Унаслідок цього було вилучено комп’ютерне обладнання та документальні матеріали, що підтверджують здійснення протиправної діяльності.

#СБУ викрила інтернет-провайдерів на маршрутизації трафіку до «ДНР/ЛНР»Співробітники Служби безпеки України викрили ни…

Posted by The Security Service of Ukraine on Tuesday, September 19, 2017

Читайте: Голова СБУ пропонує притягувати політиків до криміналу за відвідування РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ