Новим головою Державної прикордонної служби України став директор департаменту оперативної діяльності ДПСУ, генерал-лейтенант Петро Цигикал. Про це повідомив президент Петро Порошенко у своєму Твіттері.

«Радий представити нового Голову Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Петра Цигикала. Новому керівнику ставлю завдання посилити прикордонну безпеку, щоб зупиняти тих, хто не з добром до нас приходить. І підтримувати комфортні умови для громадян, які подорожують до Європи бе звіз, рішуче викорінювати корупцію в службі», – заявив глава держави на брифінгу.

Петро Цигикал

Як відомо, 21 липня голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко знепритомнів під час спільної заяви очільників України та Білорусі в Адміністрації президента. Його госпіталізували. 22 липня з’явилась інформація, що Назаренко перебуває в реанімації.

25 липня Віктор Назаренко подав у відставку з посади глави Державної прикордонної служби України. Він написав заяву про відставку через свій стан здоров’я.

Петро Порошенко прийняв рапорт генерал-полковника Віктора Назаренка про звільнення і призначив його своїм радником, також глава держави присвоїв йому найвище військове звання – генерал армії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ