Українська Феміда боїться РФ більше, ніж українців усіх разом плюс гаранта Конституції?

Українські суди вже випустили на волю більшість фігурантів «русской вєсни». У Чорноморську виправдали активістів Антимайдану, одіозну сепаратистку Нелю Штепу випустили з СІЗО, а тепер усе йде до того, що на волю вийде і харківський антимайданівець «Топаз». Стає очевидно: учасників гібридної війни РФ проти України випускають цілком свідомо, і керівництво держави це схвалює – пише політичний оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA.

Як припускає журналіст, у Росії можуть зробити цілком очевидні висновки з огляду на рішення української Феміди, мовляв, дивіться, їхні суди по суті закликають наших приходити в Україну і вбивати та грабувати українців, і нам за це нічого не буде, нас виправдають!. Отже, рішення на кшталт останнього, в Чорноморську, сприяють тому, щоб вороги, які вагалися, йти воювати на Донбас чи ні, були сміливішими.

«Судді демонструють відверту зневагу до суспільства, ухвалюють  шкідливі і небезпечні для країни рішення, випускають на свободу російських диверсантів у той час, як росіяни викрадають наших громадян, фабрикують проти них справи і дають максимальні терміни ув’язнення», – констатує Борецький.

Він зауважує: вітчизняні судді бояться РФ більше, ніж українців усіх разом плюс гаранта Конституції.

«Путін і росіяни – ось головний чинник. Вони не вірять, що Україна – це надовго, тому і рішення ухвалюють, після яких окупантам не страшно буде в очі дивитися, після яких вони спокійно зможуть працювати в якомусь російському суді й розпинати наших військових, проти яких Слідчий комітет Росії відкриє кримінальні справи», – резюмує оглядач.

Повна версія статті: Ян Борецький: Виправдання російських терористів як урок національного приниження

4 КОМЕНТАРІ

 1. Вау!
  У скакунов паника..
  Говнючку Н.Штепу выпустили
  А Топаз просто пацан.
  Скоро вы, твари бандеровские , тени своей бояться будете.
  Так что лижите перед концом ж.. америкосам.
  Не останавливайтесь

Comments are closed.