Керівництво проігнорувало прохання та численні рапорти 54-ї ОМБ про збереження цілісності підрозділу

Добровольці 54-ї окремої механізованої бригади оголосили голодування на знак протесту проти утисків з боку командування. Вони вимагають, щоби керівництво дозволило їм воювати в межах одного підрозділу. Про це повідомила молодший сержант ЗСУ 54-ї ОМБ Валерія Бурлакова у Facebook.

Зі слів бійців, керівництво проігнорувало прохання та численні рапорти про збереження цілісності підрозділу.

«П’ять місяців добровольці, які після загибелі «Міфа» підписали контракти з 54-ю ОМБр і ті, що перевелися до цієї бригади, щоб бути зі своїми, домагалися того, що нам обіцяли: дозволити нам воювати разом, у складі однієї роти. Комбриг казав, що усе вирішить комбат, комбат – що комбриг… І – нічого», – зазначає Бурлакова.

Сержант наголосила, що добровольці механізованої бригади оголосили голодування після того, як дізналися, що їх розподілили у різні підрозділи ЗСУ.

«Тепер ми за документами розкидані по 6 (!) різних бригадах. Підстава для переведення тих, кого переводять? Не підписаний і без печатки наказ ОК Схід (про який полковник Киричок нічого не знає, з його слів годину тому) і якісь міфічні рапорти, нібито написані кожним з тих, кого переводять. Згоди на це ніхто з наших не давав», – уточнює Бурлакова.

Голодування вже розпочали 12 осіб.

Поширюйте, будь ласка. Ми оголошуємо голодування.П'ять місяців добровольці, які після загибелі Міфа підписали контракт…

Posted by Lera Burlakova on Wednesday, July 12, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ