Українець, який героїчно посадив літак у Стамбулі, прихильник «русскава міра»?

Український пілот Олександр Акопов, який під час шаленого граду наосліп посадив літак у Стамбулі, насправді є прихильником політики Кремля, а саме міністра закордонних справ РФ Сєргєя Лаврова. Про це заявив правозахисник Сергій Наумович.

За словами Наумовича, український льотчик постав цю світлину собі на аватарку в соцмережі ще 2015 року.

«Вона, власне, перебуває там і до теперішнього часу. І це не в 2013-му, не 2012-му році, а вже в травні 2015-го! Тобто після Іловайська, Дебальцевого, ДАПу тощо. Не знаю, як для вас, але для мене після побаченого повністю змінюється ставлення до «героя». Вибачте. Можете закидати мене камінням, але я відмовляюся переступати через свої принципи, які стосуються російської агресії», – заявив правозахисник.

Також він додав, що з його аватарки на нас дивиться людина, завдяки якому, зокрема, було вбито не 127, а сотні, тисячі бійців ЗСУ і мирних жителів.

«У тому числі завдяки якому було збито малайзійський «Боїнг», сталася анексія Криму та частини Донбасу… і якщо пілот, який прославився, не просто ставить «лайк», а виявляється заносить собі на аватарку це чудовисько, за яким «плаче» гаазький трибунал, то це означає, що Олександр перебуває з іншого боку «барикад», – підкреслив активіст.

Крім того, він зауважив, що переконатися у тому, що це дійсно сторінка пілота, можна переглянувши його друзів.

Упс… "Гордость" Украины, пилот, спасший жизни 127 человек, в том числе и свою, Александр Акопов (…

Posted by Sergey Naumovich on Samstag, 29. Juli 2017

Читайте: Президент нагородив пілота, який наосліп посадив літак у Стамбулі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ