Українські політики створили скажений інформаційний лемент навколо теми про ракети для КНДР

Україну ще ніхто не звинувачував у підтримці влади КНДР, а вітчизняні політики вже другий день підігрівають скандал навколо статті в New York Times. Хто і для чого поширює страшилки про «українські двигуни північнокорейських ракет», розповів виданню InfA політичний оглядач Ян Борецький.

Особливо у цій ситуації, за словами оглядача, відзначилася Юлія Тимошенко, слова якої з радістю підхопили і почали поширювати російські ЗМІ.

«По суті Юлія Тимошенко підтвердила правдивість звинувачень, яких насправді не було. Тому що в публікації New York Times було посилання на експерта, який зробив припущення. Більше нічого він і не міг зробити, бо бачив ракети… лише на відеокартинці!», – підкреслює Борецький.

Автор констатує: «Так і хочеться звернутися до нашої владної верхівки: «Шановні політики (і ЮВТ в тому числі)! Не треба бути надрозумними, щоби збагнути: інформаційна технологія, запущена в NYT – це провокація».

За його словами, коли українські політики кидалися звинуваченнями і виправдовувалися з приводу потрапляння ракетних двигунів «Південмаш» до КНДР, вони були лише корисними дурниками в чужих іграх: «Ви самі, за власним бажанням, створили скажений інформаційний лемент навколо фальшивої теми, обговорення якої шкодить іміджу країни».

Читати повну версію огляду: «По всьому світу сіють страх корейські ракети на українських двигунах»: огляд подій в Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ