Також, згідно з документом, забороняється проведення гастрольних заходів артистами, які є громадянами або резидентами держави-агресора, на території України

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №6660, згідно з яким депутати хочуть заборонити українським артистам виступати на території Росії, анексованого Криму та тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з’явився на сайті парламенту, передає 24 канал.

Документ заборонятиме проведення гастрольних заходів артистами, які є громадянами або резидентами держави-агресора, на території України. Як виняток нардепи пропонують встановити окремі випадки, коли артист до початку гастрольного заходу надасть організаторам письмову заяву про засудження окупації території України Росією, або у разі якщо російський артист переїхав жити в Україну чи неодноразово публічно засуджував окупацію території нашої держави Росією, про що б свідчили відповідні публікації у ЗМІ.

Своїм законопроектом автори також хочуть заборонити в’їзд на територію окупованого Криму та тимчасово окупованих територій Донбасу іноземним артистам.

Авторами проекту закону є нардепи-«свободівці» Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Михайло Головко та Олег Осуховський.

Нагадаємо, за перші два дні липня в’їзд на територію України був заборонений 14 російським виконавцям.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.