Т-64 «Булат»
Т-64 «Булат»

Фахівці флагмана бронетанкового виробництва України – держпідприємства «Завод ім. В.О. Малишева», що входить до складу концерну «Укроборонпром», передали українській армії нову партію модернізованих бойових машин «Булат».

Танки прибули на заводський ремонт безпосередньо із зони АТО на сході країни із різними пошкодженнями. Військові зазначили, що спрацювання динамічного захисту врятувало життя декільком екіпажам.

Фахівці заводу відремонтували шасі та посилені модернізовані двигуни, замінили гармати по закінченню ресурсу кількості пострілів. На всіх «Булатах» модернізували захист – відтепер командир і екіпаж танка перебуватимуть у більшій безпеці. Всі танки пройшли повний цикл перевірки і вже прийняті військовими.

Довідка: Т-64БМ (БМ «Булат») – український основний бойовий танк, що є модернізацією танку Т-64. Єдиний користувач танків «Булат» – Збройні Сили України. За сукупністю тактико-технічних характеристик перевершує найбільш поширені на теренах колишнього СРСР зразки основних бойових танків (модернізовані Т-72 і Т-80) і наближається до сучасних машин, таких як Т-90А і БМ «Оплот». Головним слабким місцем «Булата» є система керування вогнем, яка не відповідає сучасним стандартам через відсутність тепловізійного та панорамного прицілів на серійних машинах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ