Петиція Тищенка зареєстрована 16 серпня. Наразі ініціатива зібрала 16 підписів з 25 тисяч необхідних

На сайті Верховної Ради зареєстрували петицію з вимогою скасувати депутатську недоторканність та винести на голосування законопроект №6773 депутата Юрія Левченка.

«Настав час ліквідувати касту недоторканних! Неможливість покарання Клюєва, Оніщенка, Розенблата та інших нардепів-корупціонерів продемонструвало кричущу необхідність скасування депутатської недоторканності. Щоб такі історії більше не повторювалися, треба нарешті змінити Конституцію й поставити крапку у даному питанні. Досить балачок, тим паче, що протягом останніх 20 років ця тема успішно використовувалася політиками для власного піару», – наголошує автор ініціативи Володимир Тищенко.

Він нагадує, що ще у 2000 році на референдумі більшість українців (89%) вирішила, що недоторканність з депутатів необхідно зняти.

«Законопроект Президента №1776 про зняття депутатської недоторканності, який був поданий в Раду ще в січні 2015 року, не може бути проголосований, оскільки є профнепридатним. Він передбачає змінити три статті Конституції, дві з яких вже змінені Законом України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо правосуддя), після отримання висновку Конституційного Суду щодо проекту 1776. Отже, Верховна Рада вже не може проголосувати за нього в цілому, тому що він пропонує змінювати те, чого вже не існує фізично», – йдеться у тексті петиції.

Щоби зупинити різні спекуляції на темі недоторканності, Тищенко пропонує якнайшвидше винести на розгляд сесії ВР та проголосувати законопроект №6773, який відміняє ч.1 і ч.3 ст.80 Конституції України та скасовує депутатську недоторканність взагалі.

Петиція Тищенка зареєстрована 16 серпня. Наразі ініціатива зібрала 16 підписів з 25 тисяч необхідних.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.