На Лазурове узбережжя українська команда привезла велику кількість промоматеріалів, які ознайомлюють іноземних професіоналів з новими кінопроектами та станом розвитку національної кіноіндустрії

Офіційне видання Каннського кіноринку «Cannes Market News» відзначило роботу Українського павільйону і цьогорічне представлення України на міжнародному кінофестивалі. Про це повідомляє прес-служба Державного агенства Украни з питань кіно.

З текстом статті «Зростаючі державна підтримка та касові збори поєднуються в здорову індустрію» можна ознайомитись тут.

Як відомо, найбільший кінофорум світу – Каннський міжнародний кінофестиваль – став майданчиком для презентації української кіноіндустрії. У рамках заходу до 17 травня працює Український павільйон. На Лазурове узбережжя українська команда привезла велику кількість промоматеріалів, які ознайомлюють іноземних професіоналів з новими кінопроектами та станом розвитку національної кіноіндустрії.

В Українському павільйоні, розташованому у Village International під номером №102, представлена загальна інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції з українськими партнерами. На плазмовому екрані в павільйоні демонструються ролики найновіших українських фільмів: трейлери готових стрічок і робочі матеріали тих, які ще перебувають у виробництві.

Такрж нагадаємо, що цьогоріч одразу дві українські стрічки, які отримали підтримку Державного агентства України з питань кіно, потрапили до конкурсних програм Каннського міжнародного кінофестивалю: 9-го травня фільм Сергія Лозниці «Донбас» відкрив програму фестивалю «Особливий погляд», а 12-го травня в рамках програми «Тиждень критики» відбудеться світова прем’єра фільму режисера Бенедикта Ерлінґссона «Жінка на війні».

Довідка: Фільм «Донбас» створювався у копродукції України, Німеччини, Нідерландів, Франції та Румунії. Українським копродюсером фільму є Денис Іванов та кінокомпанія «Артхаус Трафік».

У центрі уваги фільму – люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами

В українському прокаті «Донбас» з’явиться вже цього року.

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно.

У фільмі порушується болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, котра сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.