Польща є єдиною країною ЄС, яка дозволила українцям з біометричними паспортами працевлаштовуватися на 90 днів без спеціальних документів

У першій половині 2017 року близько 89 тисяч  іноземців подали заяви на отримання дозволу на проживання в Польщі. Серед них 58 тисяч – українці. Про це інформує Цензор.НЕТ.

«Абсолютна більшість справ стосувалася видачі дозволів на тимчасове перебування для громадян України», – зазначив прес-секретар відомства Якуб Дудзяк.

За його інформацією, від наших співвітчизників надійшло 65% усіх заяв.

Також дозвіл на постійне проживання у Польщі має попит у мешканців Білорусі, Індії та Китаю.

Умовам надання одній із форм міжнародного захисту відповідали 282 іноземця (99 отримали статус біженця, а 183 – додатковий захист). Це були в основному громадяни України – 170 осіб, Росії – 43, Сирії – 19, Таджикистану – 11 та Білорусі – 5.

Нагадаємо,  раніше Польща дозволила українцям з біометричними паспортами працевлаштовуватися на 90 днів без спеціальних документів. Таким чином Польща є єдиною країною Шенґенської зони і єдиною країною ЄС, законодавство якої передбачає, що негромадяни Євросоюзу, які перетнули кордон в рамках безвізового режиму, мають право працювати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ