електронний паспорт
Електронний паспорт має стати одним із найсучасніших в Європі

Українці можуть шикуватися у черги для отримання нових електронних внутрішніх паспортів, передає 5 канал.

До біометричного документа будуть прив’язані соціальне страхування, медичні послуги та інформація про наявність посвідчення водія. Це пластикові ідентифікаційні картки, якими поступово, впродовж 4 років, мають замінити традиційні паперові паспорти.

Розробники зазначають, що такий паспорт має стати одним із найсучасніших та найбільш прогресивних в Європі, має високий рівень захисту, тому підробити його майже неможливо.

Термін оформлення нового документа такий самий, як і старого – 10 робочих днів. Українці зможуть змінити паспорт на пластикове посвідчення протягом наступних 5 років.

Раніше міністр МВС Арсен Аваков повідомив: «Усі державні інституції з нового року прийматимуть як документ, що посвідчує особу, обидва види документів – і книжки, і картки. Однак активним громадянам, які хочуть користуватися сучасними технологіями і мати доступ до нових видів державного сервісу, варто подумати про отримання «електронного ключа до держпослуг», яким з часом стане новий паспорт».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, як запевнив Президент України Петро Порошенко під час візиту на поліграфкомбінат «Україна», електронний паспорт коштуватиме 100-160 гривень.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Прощай дохлый и вонючий совок,прощайте ватноголовые путинососы,это навсегда разрывает нас с этим чудовищным русским миром.

  2. Прощай немытая расея,прощай вонючий и дохлый совок под названием сесесер,прощай ху@ло и вы безмозглые ватники.

  3. вони вирішили, що я маю міняти старий паспорт на новий, і я за це маю заплатити 100-160 грн. падлюки, ви вирішили ви і платіть, скотиняки.

Comments are closed.