Громадяни України розрахувались за послуги ЖКП на 113%

Рівень розрахунку населення за житлово-комунальні послуги цього року становить 113%. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє Укрінформ.

«Як платить населення? Коли нам кажуть, що сьогодні заборгованість населення зростає за оплату комунальних послуг, то я хочу показати цифру, де в нас практично на сьогодні 113% розрахування населення за ЖКП», – наголосив він.

За словами Зубка, цей показник коливається залежно від областей, але загалом у 2017 році населення сплатило за ЖКП більше, ніж спожило.

Нагадаємо, з 2018 року «Київводоканал» хоче підняти тариф на холодну воду і водовідведення. Подорожчання пов’язане зі зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, реагентів, а також зміною рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів та підвищенням заробітної плати. Ціни на холодну воду і водовідведення виглядатимуть так: 9,47 грн – за 1 куб.м. холодного водопостачання; 8,99 грн – за водовідведення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ