Поділ улюблених пісень українців за мовою виконання
Поділ улюблених пісень українців за мовою виконання

За даними дослідження TNS, 2015 року в Україні відбулося різке падіння частки населення, яка слухає музику російських виконавців. Дослідження проводили у містах із населенням більше 50 тисяч, пише Gazeta.ua.

Згідно із даними, в першому кварталі 2011 року російську поп-музику слухали 59% українців, тоді як українську – лише 43%. У першому кварталі 2015 року українська поп-музика випередила російську – 46% проти 44%. Кількість слухачів української музики з 1 кварталу 2013 року зросла майже на 6%. Крім того, спостерігається зростання популярності двох стилів: популярної української музики та української рок-музики. Так, якщо у 2011 році український рок слухали 15% респондентів, то у 2015 їх стало 20%. Цікаво, що в Україні різко впала частка любителів російського шансону  та пісень часів Радянського союзу.

Зазначимо, що у дослідженні брали участь громадяни України віком 12-65 років, у містах з населенням більше 50 тисяч (крім АРК і зони АТО). Вибіркова сукупність: 5000 респондентів.

Інформаційний Акцент

2 КОМЕНТАРІ

  1. Українці почали менше слухати російську музику – Римского-Корсакого,Бородина,Чайковского,Мусоргского,Глинку,Балакирева.
    Українці почали менше дивитись російський

Comments are closed.