Лише для 16% громадян України безвізовий режим з країнами ЄС є дуже важливим

Більшість українців не вважають проблему надання Україні безвізового режиму з ЄС першочерговою або актуальною. Лише для 16% громадян України «безвіз» з країнами ЄС є дуже важливим. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова і фондом «Демократичні ініціативи», інформує Дзеркало тижня.

Для 28% опитаних «безвіз» в цілому є важливим, а для половини респондентів (50%) – мало важливим або зовсім не важливим. Вагалися з відповіддю 7%.

Варто зазначити, що у листопаді 2015 року, коли також очікувалося, що безвізовий режим нададуть з дня на день, дуже важливим його називали 23%, респондентів, в цілому важливим – 34%, мало важливим або зовсім не важливим – 37%, вагалися з відповіддю – 6%.

Опитування проводилось Центром Разумкова спільно з фондом «Демократичні ініціативи» 16-20 грудня 2016 року серед 2 018 респондентів у всіх регіонах України за винятком окупованих територій.

Нагадаємо, Рада Європейського Союзу на засіданні 2 березня погодила візову лібералізацію для громадян України. Слідом за нею рішення має затвердити Європарламент на пленарній сесії в квітні. Після цього у першій половині травня угода буде направлена для ухвалення до Ради ЄС. Угода передбачає безвізовий режим для громадян України під час поїздок до країн ЄС на 90 днів упродовж 180-денного періоду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ