Наразі компанія виробила першу партію пристроїв для тестів. Масове виробництво планують на кінець другого кварталу 2018 року

Компанія Hideez Group презентувала перший український гаманець для криптовалюти. Він отримав назву Hideez Wallet та створений на базі вже розробленого пристрою – «розумного» брелока Hideez Key. Про це повідомляє Ain.ua.

За словами CEO проекту Олега Науменка, це буде повністю окремий продукт з функціями гаманця для криптовалют і блокчейна в цілому.

Hideez Wallet відрізняється від існуючих аналогів тим, що це бездротовий пристрій, який може працювати з мобільними телефонами і комп’ютерами.

Для підписання транзакцій в ньому працює технологія Invisible Pin, яка працює як комбінація коротких і довгих натискань кнопки на пристрої. Її неможливо перехопити, як, наприклад, паролі або стандартні PIN-коди. Також є можливість створити резервну копію приватного ключа – з одного такого гаманця на інший.

На сьогодні компанія вже виробила першу партію пристроїв для тестів. Масове виробництво планують на кінець другого кварталу 2018 року.

В Україні біржа криптовалюти Kuna вже починає продаж пристроїв компанії для авторизації своїх користувачів. Зараз він продається через Amazon в США, Канаді, Британії, Франції, Німеччині, Іспанії та Італії.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні запрацював перший криптовалютний гаманець з функціями банкінгу PrivatCoins.