Протягом минулого року з України на Шарм-ель-Шейх приїхало близько 270 тисяч осіб

Губернатор Південного Синаю Халід Фуда виданню «ЛIГАБiзнесIнформ» повідомив, що перше місце серед туристів відомого єгипетського курорту Шарм-ель-Шейха посідають українці.

Протягом минулого року з України на курорт приїхало близько 270 тисяч осіб.

«У минулому році в Шарм-ель-Шейху більшість туристів становили українці. На курорт приїхало близько 270 тисяч осіб, приблизно на 30% більше в порівнянні з попереднім роком. Раніше українці займали четверте-п’яте місце з туристичного потоку, а зараз вийшли на перше», – зазначив губернатор.

До речі, минулого року Шарм-ель-Шейх відвідали близько 1 мільйона туристів, тоді як в 2015-му – 1,5 мільйона. Фуда пояснив, що падіння потоку пов’язане з відсутністю росіян і британців.

За його словами, це сталося через падіння в жовтні 2015 року пасажирського лайнера авіакомпанії «Кагалимавіа», який слідував з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург. Тоді росіяни і британці відмовилися від поїздок.

Нині ж, як запевнив чиновник, відпочивати в Шарм-ель-Шейху безпечно.

«Ми повністю перебудували аеропорт Шарм-ель-Шейха, укомплектували його новими системами перевірки безпеки. Перед трапом літака кожен пасажир повинен показати свій багаж. Перед входом в усі установи встановлені металеві рамки контролю», – наголосив Фуда.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ