Німеччина повідомила про попередню згоду передати Україні рухомий склад

Україна планує отримати від Німеччини вживаний рухомий склад для приміських електричок України, однак остаточне рішення поки не ухвалили. Тривають переговори. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, Німеччина повідомила про попередню згоду передати Україні рухомий склад.

«Якщо німці наполягатимуть на оплаті, подивимося, чого це коштує, і зробимо це», – зазначив Омелян.

У німецьких електричках необхідно буде замінити візки, оскільки вони розраховані на європейські залізничні шляхи. Також будуть певні питання з напругою для електродвигунів, оскільки в Німеччині використовується інший тип.

«Але в підсумку ми матимемо абсолютно якісний рухомий склад і, повірте, що вживані німецькі електрички в рази кращі за ті, що ми маємо сьогодні навіть після модернізації. Сьогоднішній ремонт, який проводиться, він проводиться комплексно, але кондиціонерів як і раніше немає, проблема з туалетами, якість матеріалів під великим питанням», – заявив Омелян.

Міністр інфраструктури також висловив надію, що цей проект вдасться реалізувати, «оскільки це хоч і тимчасове латання дірок, але це необхідно нашим громадянам, які користуються приміським транспортом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ