Міжнародні авіалінії України запустили новий маршрут

Міжнародні авіалінії України запустили новий рейс із Чернівців до італійського Берґамо, розташованого за 50 км від Мілана. Про це повідомляє ЦТС.

28 квітня з аеропорту «Чернівці» в Італію полетів перший літак МАУ, 29 квітня – із Берґамо прибув зворотний рейс. Польоти виконало повітряне судно Embraer-145 з бортовим номером UR-DNT.

Тим часом МАУ збільшить кількість польотів до Італії в літній сезон навігації. Зокрема, програма прямих міжнародних рейсів з регіонів України включає маршрути «Львів-Болонья» (двічі на тиждень: зі Львова – по понеділках і четвергах, з Болоньї – по вівторках і п’ятницях) і «Львів-Рим» (зі Львова – по суботах, з Рима – по неділях).

Також польоти здійснюватимуться за маршрутами «Івано-Франківськ – Венеція» (по четвергах) і «Чернівці-Берґамо» (двічі на тиждень: з Чернівців – по п’ятницях і неділях, з Берґамо – по понеділках і суботах).

Нагадаємо, Міжнародні авіалінії України запроваджують збір в розмірі 9 доларів під час бронювання авіаквитків через агентства, що працюють через глобальні системи Amadeus, Sabre, Travelport і Travelsky. Новий збір не стягуватиметься з квитків, які пасажирів купують на сайті МАУ, в касах і контакт-центрі МАУ, а також через офіси партнерських агентств.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ