Під час загальноукраїнської акції вимагатимуть проведення виборчої реформи, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду

В Україні оголосили про старт мобілізації до проведення загальноукраїнської акції, що відбудеться під стінами Верховної Ради 17 жовтня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Юрій Левченко.

Громадськість та політчині діячі об’єднались навколо трьох ключових вимог – виборча реформа, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

За словами Левченка, всіх небайдужих громадян закликають прийти під стіни парламенту для того, «щоби Верховна Рада ухвалила нову виборчу систему (за відкритими списками без корумпованої мажоритарки); скасувала депутатську недоторканність взагалі; ухвалила закон про антикорупційний суд».


Нагадаємо, під час свого виступу у Верховній Раді 7 вересня Президент України Петро Порошенко закликав  скасувати депутатську недоторканність з 2020 року, тобто для народних обранців наступного скликання.

Як відомо, у липні на сайті Верховної Ради офіційно зареєстрували законопроект щодо внесення змін до Конституції України в частині повного скасування депутатської недоторканності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ