Рева розповів про деталі пенсійної реформи

Громадяни України, які вже давно вийшли на пенсію, отримуватимуть найбільші доплати. Про це повідомив скандальний міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів, передає Народна правда.

«У нас із 12 мільйонів пенсіонерів 8,5 мільйонів сьогодні отримують пенсію на рівні прожиткового мінімуму не тому, що люди не заробили пенсію, а тому, що їм з 2008 року її не перераховують», – наголосив чиновник.

Рева також підкреслив, що пенсійна система нині влаштована так, що гроші здебільшого спрямовували пенсіонерам, які щойно виходять на пенсію, а на інших грошей не вистачало. «Склалася ситуація, коли людині, яка пішла на пенсію, виплачували максимально, але через 2-5 років вона знову поверталася в бідність, і чим довше вона живе, тим біднішою стає. У цій системі закладений страшний цинічний принцип: якщо довго живеш, то це твоя проблема».

Міністр підкреслив: пенсійна реформа передбачає підвищення виплат, але найбільші доплати до пенсій будуть у тих, хто давно вийшов на пенсію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ