В Україні створили танк з огляду на досвід, який військові отримали в зоні АТО

Держпідприємство «Київський бронетанковий завод», що належить до державного концерну «Укроборонпром», за власні кошти розробило нову версію модернізації основного бойового танку Т-72А до виду Т-72АМТ. Під час розробки максимальну увагу було приділено досвіду, який українські військові отримали в зоні АТО, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Як повідомили в концерні, фахівці встановили на Т-72АМТ динамічний захист нового покоління «Ніж», який знижує ефективність ворожих кумулятивних та бронебійних підкаліберних снарядів.

Для додаткового захисту Т-72АМТ обладнаний протикумулятивними решітками. Танк оснастили приладами нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, встановили нові цифрові радіостанції від турецької компанії Aselsan і української «Либідь К2», що допоможе не тільки покращити якість зв’язку, але й надійно його захистити.

Крім того, модифікація Т-72АМТ отримала сучасні супутникові засоби навігації.

«Нині Т-72АМТ переданий до однієї з військових частин Збройних Сил України. До Дня Незалежності ця бойова машина буде продемонстрована у центрі Києва, де з нею зможуть ознайомитися всі охочі. Після урочистостей Т-72АМТ буде відправлений на спеціальний полігон, де пройде відповідні випробування з тестом всіх систем», – зазначив директор заводу Вадим Шкавро.

Танк Т-72АМТ

ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до ДК "Укроборонпром", за власні обігові кошти розробив нову модернізацію основного бойового танку Т-72А до виду Т-72АМТ. При його розробці максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали у зоні АТО. Модернізація торкнулась, в першу чергу, підвищення захисту, встановленню цифрових радіостанцій, які дозволяють танковим екіпажам напряму підтримувати зв‘язок із піхотними підрозділами, а також приладів нічного бачення для всіх членів екіпажу з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Детальніше: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/tank-t-72amt-vprovadzhennya-bojovogo-dosvidu-u-zoni-ato-kyyivskym-bronetankovym-zavodom.html

Posted by Державний концерн "Укроборонпром" on Monday, August 14, 2017

Читайте: Назар Приходько: Київському бронетанковому треба інкримінувати державну зраду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ