Відповідні роботи триватимуть від кількох діб до тижня

«Укртелеком» вже почав блокувати російські ресурси. Про це повідомив директор з корпоративних комунікацій компанії Михайло Шуранов, передає Економічна правда.

«Укртелеком» виконує вимоги указу президента України №133/2017 щодо заборони надання послуг доступу до переліку веб-ресурсів, які деталізовано у тексті указу. Процес доволі складний і вимагає певного часу, враховуючи значну кількість ресурсів», – зазначив він.

«Роботи вже розпочато. Вони проводитимуться поетапно та, за попередньою оцінкою фахівців, триватимуть від кількох діб до тижня», – уточнив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних і 468 юридичних осіб. Зокрема, під санкції потрапили «Яндекс», «Мейл.РУ ГРУП», «Вконтакте» та «Одноклассники».  Крім того, санкції торкнуться й низки російських ЗМІ. Зокрема, йдеться про ТВ Центр, РБК, ВГТРК, НТВ, канал «Звєзда», ТНТ, КТ Москва, «Россия Сегодня», РЕН ТВ.

У свою чергу, Інтернет-провайдери не впевнені, що технічно можливо реалізувати на практиці указ Президента України про заборону російських соціальних мереж та інших сайтів на території України. Наразі інженери шукають шляхи для виконання завдання.

До слова, українська аудиторія сервісів «Яндексу» становить понад 11 мільйонів людей. При цьому у березні цього року аудиторія знизилася до 10,84 млн осіб, а відсоток від аудиторії Інтернету становив 56,2%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ