ukrtelekom
Кіпрська компанія перепродала «Укртелеком» СКМ Ріната Ахметова

Кіпрська компанія заплатила декілька сотень мільйонів гривень за купівлю «Укртелекому». Потім під заставу підприємства нові власники взяли кредит в одному з державних банків України, а гроші вивели до цієї ж компанії з Кіпру. Про це повідомив Генеральний прокурор України Луценко, пише УНІАН.

«Тобто фактично «Укртелеком» дістався зловмисникам безкоштовно», – наголосив очільник відомства.

Луценко додав: щойно Кіпр повідомить, хто є бенефіціаром офшорної компанії, цією особою обов’язково займеться Генпрокуратура.

Нагадаємо, в  конкурсі з приватизації «Укртелекому» в 2011 році брала участь всього лише одна організація (інвестиційний фонд EPIC), яка купила компанію за 10,5 млрд. гривень. За рік вона перепродала «Укртелеком» компанії СКМ Ріната Ахметова.

Як відомо, «Укртелеком» у січні-березні 2016 року отримав близько 100 млн. гривень чистого прибутку проти 165,5 млн. гривень чистого збитку за аналогічний період 2015 року.

Довідка: «Укртелеком»  – найбільший оператор фіксованого зв’язку України. Компанія також є лідером ринку широкосмугового доступу в Інтернет (понад 1, 6 млн. користувачів).