«Укрзалізниця» вмовила активістів розблокувати колії у Конотопі

Представникам «Укрзалізниці» та активістам торгової блокади з ОРДЛО й Росією вдалося домовитися про тимчасове припинення блокування залізниці в Конотопі, що на Сумщині. Про це повідомила прес-служба держпідприємства.

Представники «Укрзалізниці» запевнили, що депутати та інші учасники акції погодилися не блокувати станцію за умови надання їм щомісяця інформації про перевезення.

«Зокрема, залізничники домовилися надавати раз на місяць народному депутату-учаснику блокування залізниці інформацію щодо перевезених вантажів між Україною та Росією. Окрім цього, усі поїзди на прикордонній станції Хутір-Михайлівський проходять необхідні процедури прикордонного та митного контролю», – ідеться у повідомленні «УЗ».

У свою чергу, учасники блокади залишать місце події й не перешкоджатимуть руху потягів. Також зазначено, що на рух пасажирських поїздів сьогоднішня акція не вплинула.

У «Штабі блокади торгівлі з окупантами» цю інформацію підтвердили.

«Оскільки «Укрзалізниця» відмовлялась надавати інформацію про номенклатурі дані вантажів, що йдуть в та з Росії народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станції та перевіряти документи прямо у машиністів. Після перевірки трьох вантажних поїздів прямо на рейках, керівництво конотопської Укрзалізниці погодилось виконувати закони і надавати інформацію про номенклатуру вантажів і кількість вагонів народним депутатам України», – повідомили у штабі, додавши, що тепер редут у Конотопі працюватиме «у спостережному режимі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ