У центрі Києва підлітки жорстоко побили чоловіка

Київські ультрас змусили підлітків, які натовпом напали на чоловіка біля входу в метро 16 січня, вибачитися за скоєне. Відповідне відео опублікували на сторінці Київ Оперативний у Facebook.

«Поки одні там когось «шукають» і «встановлюють», хлопці з однієї навколофутбольної організації самостійно знайшли «дітей», які вибачилися за свій вчинок і передали спортивний привіт усім читачам», – ідеться у підписі до відео.

«Клянемося нікого не чіпати. Просимо вибачення, що побили чоловіків, більше такого не буде», – заявили підлітки.

Увага! У відео є ненормативна лексика!

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика. Відео 21+Доки одні там когось «шукають» та «вставлюють», хлопці з однієї навколофутбольної організації самостійно знайшли «дітей», які вибачилися за свій вчинок та передали спортивне вітання всім читачам. Суть тут: https://kyivoperativ.info/other/xronologiya-podij-ditlaxi-yaki-zdatni-na-nedityachi-vchinki/

Gepostet von Киев Оперативный am Mittwoch, 16. Januar 2019

Неповнолітні нападники називали себе ультрас столичного футбольного клубу «Динамо». У Мережі вони регулярно ділилися відео своїх нападів, а в ніках використовували вітання нацистів.

Місцеві мешканці стверджують, що групу цих підлітків часто бачили біля ТРЦ «Гулівер» і напад, що стався 16 січня, є лише одним із подібних епізодів.

Про побиття повідомила киянка Ілона Силенко, яка не тільки стала свідком нападу, а й отримала тілесні ушкодження і словесні погрози.

«Ці нелюди компанією із 10-15 чоловік на моїх очах побігли за чоловіком і, збивши його з ніг, почали по-звірячому бити ногами по печінці, голові. Я почала просити, щоб зупинилися, на що дівчата кинулися і намагалися бити мене», – зазначила жінка.

UPD видео как они избивают уже выложено это не все видео, дальше больше было. Когда они убежали в метро, потом…

Gepostet von Илона Силенко am Dienstag, 15. Januar 2019

Увага! У відео є ненормативна лексика!

Читайте: У Києві троє підлітків нападали на жінок і бризкали в обличчя сльозогінний газ (відео)