54-річну постраждалу із осколковим пораненням у скроню доставили до місцевої лікарні

Унаслідок вибухів на військових складах у Балаклії на Харківщині постраждала жінка. Про це йдеться у повідомленні поліції Харківської області.

«54-річну постраждалу із осколковим пораненням у скроню доставили до місцевої лікарні», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через пожежу на складах з боєприпасами на Харківщині порушені два кримінальних провадження – за фактом диверсії та імовірної службової недбалості.

За словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, перед тим, як стався перший вибух на складах з боєприпасами біля Балаклії, було чути гул безпілотного літального апарату.

Нагадаємо, вночі 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. На арсеналі площею 368 га зберігалося 138 тисяч тон боєприпасів.

За словами глави Миноборони Степана Полторака,  пожежа охопила третину полігону. Була оголошена евакуація жителів з 5-кілометрової зони, згодом зону евакуації збільшили. У цілому, евакуювали близько 20 тисяч мирного населення. Постраждалих серед військових ЗСУ немає.

Місто Балаклія відключено від газопостачання. Тимчасово призупинений рух залізничного транспорту. В прилеглих до місця події районах заборонений рух автомобільного транспорту.

«Украерорух» тимчасово закрив небо в радіусі 40 км від місця надзвичайної ситуації на Харківщині.

Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону в зв’язку з надзвичайною подією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ