Іванка Трамп припустилася помилки, коли вітала Бориса Джонсона з новою посадою

Яблуко від яблуні недалеко падає. Іванка Трамп – донька президента США – стала об’єктом глузувань через те, що припустилася помилки у привітанні Бориса Джонсона, якого обрали наступним прем’єром Британії. Про це повідомляє Європейська правда

У Twitter дочка Дональда Трампа привітала Джонсона із тим, що він стане наступним прем’єр-міністром об’єднаного «Кінгстона» (United Kingston). Очевидно, вона хотіла написати United Kingdom (об’єднане королівство), але помилилася.

Некоректний пост негайно видалили і невдовзі з’явився новий – вже без помилок. Проте, її допис швидко розійшовся Мережею. Користувачі кепкували над публікацією та пригадували, як Дональд Трамп повідомив у Twitter про свою зустріч з «принцом китів». «Кити» у твіті Трампа з’явилися внаслідок некоректного написання слова «Уельс», адже англійською ці два слова розрізняються в написанні лише однією літерою – Wales і whales. Дехто жартував, що Борис Джонсон буде радий зустрітися з «президентом Сполучених стейків» (United Steaks).

Видання Politico відреагувало на конфуз заголовком «Іванка Трамп привітала Бориса Джонсона, наступного прем’єра… Ямайки!». Місто Кінґстон є столицею Ямайки. Видання також пожартувало, що донька президента США, могла думати також про Кінгґстон-на-Темзі в південно-західному Лондоні, або, можливо, про Кінґстон-на-Галлі в Східному Йоркширі.