Путін
Мінфін США вперше в історії звинуватив Путіна у корупції

Господар Кремля Владімір Путін став першим в історії високопосадовцем, якого американський уряд відкрито назвав корупціонером. Це дає всі підстави вважати, що у Вашингтоні не ставляться до Путіна як до легітимного президента. Заяву зробив представник Міністерства фінансів США Адам Шубін в інтерв’ю BBC, інформує Shipilov.com.

«Ми бачили, як він (Путін, – ред.) збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників, та виключає тих, хто не належить до його друзів й не займає державні посади. Чи то енергетичне багатство Росії, чи то інші державні контракти – він дає це тим, хто, як він думає, служитиме йому, й відсторонює тих, у кому сумнівається. Для мене, це корупція», – заявив Шубін, додавши, що уряд США знає про це «довгі-довгі роки».

Зауважимо, що в США будь-які заяви, зроблені офіційними особами акредитованій пресі, вважаються позицією державних органів. Таким чином вперше в історії уряд США офіційно висунув проти Владіміра Путіна звинувачення в корупції.

Досі такі звинувачення висувалися лише проти найближчого оточення російського лідера, але не особисто проти нього. Традиційно подібні звинувачення не висуваються проти чинних голів держав, навіть за наявності переконливих доказів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ