Ураган «Ірма» став найпотужнішим тропічним ураганом на атлантичному узбережжі США за останні десятиліття

Тропічний шторм «Ірма», який обрушився на узбережжя американського штату Флорида, приніс із собою зливи і повені. Деякі райони у місті Маямі затопило – вода піднялася на 60-90 см. Вітер порвав безліч високовольтних ліній. Про це пише ВВС-Україна.

Фінансовий район Маямі Брікелл також затоплений. Вулицями міста тече вода. Понад мільйон житлових будинків залишився без електрики.

Раніше влада штату оголосила про евакуацію понад шести мільйонів жителів, попередивши, що їхньому життю загрожує небезпека.

Ураган «Ірма» став найпотужнішим тропічним ураганом на атлантичному узбережжі США за останні десятиліття. Він заподіяв величезних руйнувань на території декількох острівних держав Карибського басейну. Зокрема, на Кубі звітують про значні збитки, однак, даних про постраждалих наразі немає. Гавана залишилась без електрики.

За даними французької влади, 60% усіх осель на острові Сен-Мартен, який розділений між Францією і Нідерландами на дві частини, непридатні для життя. На французькій частині острова загинули дев’ятеро осіб, семеро – зникли безвісти. На голландській території острова загинули чотири людини.

Постраждали від «Ірми» і Антиґуа і Барбуда: 95% будівель цього невеликого острова зруйновані. Прем’єр-міністр Гастон Браун повідомив, що відновлення обійдеться в 100 мільйонів доларів. Загинула одна людина.

В Ангільї – значні руйнування, загинула одна людина. Понад шість тисяч жителів Пуерто-Рико ховаються в укриттях і багато хто залишився без електрики. Щонайменше троє людей загинули.

На Британських Віргінських островах загинули п’ятеро людей, влада повідомляє про серйозні руйнування. На Віргінських островах США загинули чотири людини, сильно пошкоджені об’єкти інфраструктури.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ