8 Березня поки що залишається святковим днем

Цієї весни українці матимуть змогу відпочити впродовж шести додаткових вихідних з нагоди святкових днів. Щоправда, один день таки доведеться відпрацювати.

Згідно з  розпорядженням КМУ від 16 листопада 2016 року (№850-р),  Кабінет Міністрів рекомендував керівникам підприємств та установ перенести робочий день з 8 травня (понеділок) на 13 травня (суботу).

Рекомендація стосується працівників із 5-денним робочим тижнем, щоби вони могли краще провести 9 Травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який цього року припадає на вівторок.

Також традиційно вихідними мають бути: 8 Березня (середа) – Міжнародний жіночий день, 16 та 17 квітня з нагоди Великодня (неділя й понеділок), 1 й 2 Травня (понеділок і вівторок) – День міжнародної солідарності трудящих.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Український інститут національної пам’яті підготував проект закону, згідно з яким декомунізації піддадуть і державні свята. Зокрема, під питанням опинились державні свята 1 Травня та 8 Березня. Також планують переводити акцент з 9 травня на 8.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ