За словами Реви, Кабміну вдалось домовитися з МВФ щодо пенсійної реформи

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що Кабміну вдалося переконати Міжнародний валютний фонд у відсутності необхідності підвищувати пенсійний вік до 63 років. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передає Українська правда.

«Ми вважали це неприйнятним – у нашій країні в даний момент, і запропонували інший варіант розв’язання цієї проблеми. Дискусії тривали чотири місяці. Нам вдалося знайти рішення цього питання без підвищення загального пенсійного віку», – сказав міністр.

За його словами, загальний пенсійний вік для чоловіків і жінок в Україні становитиме 60 років. У зв’язку з пенсійною реформою 2011 року вік для виходу на пенсію для жінок щорічно підвищуватиметься на півроку до 2021 року. Тоді жінки виходитимуть на пенсію, як і чоловіки – у 60 років.

Нагадаємо, згідно з меморандумом між Україною та МВФ, Верховна Рада має ухвалити пенсійну реформу до кінця квітня 2017 року.

Терміни четвертого і наступних переглядів Міжнародним валютним фондом економічної програми з Україною в рамках програми розширеного фінансування EFF залежать від прогресу в проведенні структурних реформ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ