Порядок набуває чинності за 10 днів після публікації постанови

Кабінет Міністрів опублікував порядок переміщення товарів в район та з району проведення антитерористичної операції (АТО). Про це йдеться в постанові №99 від 1 березня.

Згідно з документом, порядок визначає правовий режим переміщення товарів, зокрема, визнаних в установленому порядку гуманітарною допомогою, в район або із зони АТО (через лінію розмежування або в її межах) і поширюється на фізичних осіб і суб’єктів господарювання, які здійснюють такі переміщення.

Кабмін доручив Антитерористичному центру при СБУ, МВС, СБУ, Міноборони, Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, Держприкордонслужбі, Нацполіціі, ДФС з участю громадськості та волонтерів забезпечити в контрольних пунктах в’їзду/виїзду протидії незаконному переміщенню товарів, а також встановити контроль переміщення гуманітарної допомоги в район або з району проведення АТО.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, державним органам доручено видати впродовж двох місяців акти, передбачені цим порядком.

Порядок набуває чинності за 10 днів після публікації самої постанови.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 березня Кабінет Міністрів затвердив порядок ввезення та вивезення товарів з району проведення антитерористичної операції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ