Школярам можуть подовжити зимні канікули
Школярам можуть подовжити зимні канікули

Кабінет Міністрів України допустив збільшення термінів шкільних канікул у випадку непередбачених температурних ситуацій в період опалювального сезону. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну, опублікованому на веб-порталі уряду.

Кабмін доручив Міносвіти і МОЗ до 1 жовтня проаналізувати можливість збільшення канікул, а до 30 вересня – підготувати план ефективного розподілу газу й мазуту в разі встановлення обмежень у споживанні палива. Також до 1 жовтня Мінрегіону, Міненерговугілля доручено підготувати проект заходів щодо обмеження споживання електричної енергії та її можливого відключення, а також перелік захищених споживачів.

«До 1 жовтня центральні та місцеві органи влади повинні забезпечити об’єкти соціальної сфери, включаючи навчальні заклади та установи охорони здоров’я додатковими джерелами енергоспоживання», – йдеться в розпорядженні Кабміну.

Раніше Кабмін доручив Міненерговугілля сформувати до 1 жовтня запас вугілля в обсязі не менше 3,2 млн тонн, а також розрахувати необхідні запаси мазуту як резервного палива для ТЕС і ТКЕ. Крім того, Кабінет міністрів України зажадав від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» закачати в підземні газові сховища до 1 листопада поточного року не менше 17 млрд кубометрів газу для проходження опалювального сезону 2015-2016 років.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України в зв’язку із кризовою ситуацією в енергетичній системі Польщі терміново вжити невідкладних заходів для забезпечення максимально технічно можливих поставок електроенергії до польської енергосистеми.

3 серпня Демчишин на засіданні антикризового енергетичного штабу заявив, що перебоїв c електроенергією в Україні взимку не буде.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ