Споживачам, які заборгували за комунальні послуги суму в 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, субсидію на наступний період не продовжать

Кабінет Міністрів вніс зміни у процес призначення субсидій українцям. Про це йдеться у постанові №609 від 18.08.2017, що її опублікували на Урядовому порталі

Зокрема, споживачам, які заборгували за комунальні послуги суму в 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (зараз це 340 гривень), субсидію на наступний період не подовжать. Потрібно буде або сплатити борг, або домовитися з постачальником послуг про його реструктуризацію.

Окрім того, відтепер заявники на отримання субсидій мають подавати декларації про свої доходи не за останній рік, а за півроку. Також передбачено можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.

В уряді врегулювали і питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кияни, які користуються субсидією і вирішили свої питання заборгованості або реструктуризації боргу, в серпні отримають автоматичний перерахунок субсидії за період із травня 2017 року. Водночас третина субсидіантів зі столиці може втратити право на допомогу держави через борги.

Нагадаємо, Кабмін почав процес монетизації субсидій. Прем’єр Володимир Гройсман повідомляв, що рішення торкнеться 1,5 млн сімей, які зможуть отримати близько 700 грн в якості одноразової виплати.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Какой долг? В 2 рубля, какие-то переращети и типа долг, или долг за воду гарячкою, которое нет!?

Comments are closed.