Хто саме з кандидатів попросив про охорону, Аваков не уточнив

Восьмеро кандидатів на посаду Президента України звернулися до поліції з проханням про охорону. Про це 18 лютого заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на координаційній нараді правоохоронних органів, передає Українська правда.

«Проводимо роботу щодо охорони кандидатів на посаду Президента України. Наразі з таким проханням звернулися до Національної поліції вісім кандидатів», – сказав Аваков.

Хто саме з кандидатів попросив про охорону, міністр не уточнив.

При цьому він зазначив, що МВС не буде втручатися у виборчий процес щодо підтримки когось із кандидатів у президенти, і кожен, незалежно від провладності чи опозиційності, матиме рівні права.

Очільник МВС розповів, що наразі вже зареєстровані 1477 заяв та повідомлень, пов’язаних із незаконною агітацією, підкупом виборців, пошкодженням майна та хуліганськими діями, внаслідок цього порушено 61 кримінальне провадження та складено 306 протоколів про адмінпорушення.

«З метою  профілактики таких порушень проводяться зустрічі з керівниками політичних організацій, їхніх осередків на місцях, а також з довіреними особами кандидатів. Роз’яснюємо неприпустимість і дестабілізацію обстановки в регіонах і державі в цілому», – наголосив Аваков.

Також він заявив, що до правоохоронних органів надходять дані про розгортання системи масштабного підкупу, і якщо це «перейде у фазу скоєння злочину» – поліція миттєво відреагує.